Kalba:


Sveiki atvykę į “Golden Amigos”
interneto svetainę

2010 m. parodų rezultatai (AMIGO MUNDY LA FRESKA)



Show Nr. Data Location Place Expertise AMIGO MUNDY LA FRESKA Judge
Title Class
103. 2010.05.01  Ukmergė SPEC (LT)   III Excellent                                    Champion   P.R.Brulin (S)                
104.  2010.05.02  Lodz CACIB (PL)   II Excellent    Champion  M.Urosevic (SER) 
105.  2010.06.06  Kaunas CAC (LT)   II Excellent    Champion  I.Pablaka (LV) 
106.  2010.08.07 Druskininkai CACIB (LT)   II Excellent    Champion  H.Assenmacher-Feyel (D) 
107.  2010.08.08 Druskininkai SPEC (LT)                        III Excellent    Champion  A.Cardell (S)                              
108.  2010.11.06  Poznan CACIB (PL)    Excellent    Champion  Sh.Abrakimov (RUS) 
109.  2010.11.07  Poznan CACIB (PL)     Excellent    Champion  A.Stepinski (PL) 
110.  2010.12.19  Vilnius CACIB (LT)   II Excellent    Champion  E.Borisova (BY) 
               

2010 m. parodų rezultatai (NENUORAMOS MY MARCHELLO)



 Show Nr.  Data   Location                    Place Expertise NENUORAMOS MY MARCHELLO Judge 
 Title Class 
 86.  2010.01.09 Tartu CAC (EST)  III Excellent   Champion A.L.Buvik (NOR)          
 87.  2010.02.14 Talinas SPEC (EST)  III Excellent    Champion  J.Richardson (UK) 
 88.  2010.02.15 Talinas CACIB (EST)   III V.good    Champion  T.Pehar (CRO) 
 89.  2010.03.13 Vilnius CACIB (LT)   II Excellent    Champion  V.Kardos (H) 
 90.  2010.03.14 Vilnius CACIB (LT)   III Excellent    Champion 

R.Fagerstrom (FIN) 

 91.  2010.05.01 Ukmerge SPEC (LT)    -   Champion P.R.Brulin (S)
 92.  2010.05.15 Czestochowa SPEC (PL)   I Excellent  CWC  Champion  B.Espeland (N) 
 93.  2010.05.16 Czestochowa CAC (PL)    II Excellent    Champion  M.Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) 
 94.  2010.08.06 Druskininkai CACIB (LT)   I Excellent  CAC, N, CACIB  Champion  M.Torrres Delicado (E) 
 95.  2010.08.08 Druskininkai SPEC (LT)   I Excellent  CAC, LTKl.N'2010, BOB, BIS-2  Champion  A.Cardell (S) 
 96.  2010.09.12 Kaunas CAC (LT)   I Excellent  CAC, N, BOB, BIG-1, BIS-5  Champion   V.Smirnova (EST)
 97.  2010.09.18 Czerniejewo SPEC (PL)    Exccellent   Champion  A.Ryder (GB) 
 98.  2010.12.11 Liepoja CAC (LV)   I Exccellent  N, Best Dog-1, BOB, BIG-4 Champion   H.Ahrens (A) 
 99.  2010.12.18 Vilnius CACIB (LT)   II Excellent    Champion  G.Christensen  (DK)
               
               

2010 m. parodų rezultatai (CHEER'S EVERGATE GARDEN)



 Show Nr.  Data   Location  Place Expertise  CHEERS EVERGATE GARDEN Judge 
 Title Class 
20. 2010.01.09 Tartu CAC (EST)           I Excellent  EST JCAC, BOB Junior, Best Dog-3, JBIS-2  Junior A.L.Buvik (NOR)        
21.  2010.01.23  Kaunas CAC (LT)   I Excellent  JN, LT-LV-EST-BALT JCH  Junior  E.Kuleshova (RUS) 
22.  2010.02.14  Talinas SPEC (EST)   II Excellent    Junior  J.Richardson (UK) 
23. 2010.02.15  Talinas CACIB (EST)   III Excellent     Junior  T.Pehar (CRO) 
24. 2010.03.13  Vilnius CACIB (LT)   II Excellent    Junior  V.Kardos (H) 
25. 2010.03.14  Vilnius CACIB (LT)   I Excellent  JN, BOB Junior  Junior  R.Fagerstrom (FIN) 
26.  2010.05.01  Ukmergė SPEC (LT)   I Excellent  JN'2010, JBIS-3  Junior  P.R.Brulin (S) 
27.  2010.05.02  Lodz CACIB (PL)   I Excellent  JN, BOB Junior  Junior  M.Urosevic (SER)
28.  2010.05.08  Jonava CAC (LT)   I Excellent  JN, BOB Junior, JBIS-2  Junior  N.Nekrošienė (LT)
29. 2010.05.15  Czestochowa SPEC (PL)   I Excellent   JN, BOB Junior, JBIS-2   Junior  B.Espeland (N)
30. 2010.05.16  Czestochowa CAC (PL)    I Excellent   JN, BOB Junior, PL JCH    Junior  M.Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) 
31. 2010.05.30  Ukmergė CAC (LT)   I Excellent  JN  Junior  O.Morozova (RUS)
32.  2010.06.05  Kaunas CAC (LT)   I Excellent  JN, BOB Junior   Junior   E.Tripoli (I)
33.  2010.06.06  Kaunas CAC (LT)   I Excellent  JN, BOB Junior  Junior    I.Pablaka (LV)
34.  2010.06.12  Ozolnieki CACIB (LV)   II Excellent     Junior   E.Kruus (EST) 
35.  2010.06.13  Ozolnieki CACIB (LV)   I Excellent  JN, Best Dog-1, BOO  Junior S.Wilberg (UK) 
36.  2010.06.20  Szczecin CACIB (PL)   I Excellent  CWC, R.CACIB  Intermediate  L.Pichard (CH)
37.  2010.06.24  Herning WDS (DK)    Excellent    Junior  C.de Giuliani (I) 
38. 2010.06.25 Vildbjerg SPEC (DK)    Excellent   Junior H.Fryckstrand (S)
39. 2010.06.26 Vildbjerg SPEC (DK)    III Excellent   Junior W.Andrews (GB)
40.  2010.07.11  Warszawa CACIB (PL)   II Excellent  R.CACIB   Intermediate  R.Fagerstrom (FIN) 
41.  2010.07.24  Vehendi SPEC (EST)    I Excellent  JN, BOB Junior, Best Dog-3  Junior  E.Mjaerum (NOR)
42. 2010.08.06 Druskininkai CACIB (LT)  II Excellent   Junior M.Torres Delicado (E)
43. 2010.08.07 Druskininkai CACIB (LT)  I Excellent JN Junior H.Assenmacher-Feyel (D)
44. 2010.08.08 Druskininkai SPEC (LT)  III Excellent   Junior A.Cardell (S)
45.  2010.11.06  Poznan CACIB (PL)    I Excellent  CWC  Intermediate  Sh.Abrakimov (RUS) 
46.  2010.11.07  Poznan CACIB (PL)     I Excellent  CWC  Intermediate  A.Stepinski (PL) 
47. 2010.12.18 Vilnius CACIB (LT)   I Excellent CAC Intermediate G.Christensen (DK) 
48. 2010.12.19  Vilnius CACIB (LT)    I Excellent  CAC, R.CACIB  Intermediate  E.Borisova (BY) 

www.goldenamigos.eu Visos teisės saugomos.
GediminasSukys.com - interneto svetainių kūrimas